Śmieszny prezent na 25 rocznice ślubu. Propozycje zabawnych gadżetów

Śmieszny prezent na 25 rocznicę ślubu rozbawi jubilatów i przypomni im, że warto mieć dystans do siebie. Nie każdy jednak ucieszy się z takiego podarunku. Kiedy można podarować parze zabawny drobiazg, a kiedy lepiej postawić na uniwersalny upominek? Co śmiesznego można wręczyć małżonkom? Wyjaśniamy i podpowiadamy.
Rafał Laskowski
śmieszny prezent na 25 rocznicę ślubu

Szukasz pomysłu na wyjątkowy prezent dla małżonków z okazji srebrnego jubileuszu? Nie chcesz wręczać jubilatom kolejnego zestawu kieliszków ani ręczników? Postaw na śmieszny prezent na 25 rocznicę ślubu i rozbaw małżonków oraz ich gości. Taki zabawny gadżet zawsze już będzie kojarzył im się z twoją osobą, z rocznicową imprezą. Niech pamiętają, że w gorszych chwilach często właśnie dystans i poczucie humoru chroni człowieka przed zwątpieniem i rezygnacją z pracy nad utrzymaniem dobrych relacji z małżonkiem.

Komu można podarować zabawny prezent na rocznicę ślubu?

25 rocznica ślubu to okazja do wręczenia różnych upominków. Mogą to być praktyczne przedmioty użytku codziennego, kwiaty, vouchery na usługi rekreacyjne i rozrywkowe albo śmieszne drobiazgi. Zabawne upominki możesz kupić małżonkom, których znasz i wiesz, że nie obrażą się na ciebie. Jeśli mają poczucie humoru i lubią żartować, to zapewne rozbawi ich twój podarunek. Z kolei jubilatów poważnych, którzy swoje rocznice przeżywają sentymentalnie i duchowo, takie prezenty mogą wprawić w zażenowanie.

Pomysły na śmieszny prezent na 25 rocznicę ślubu

Nie wiesz, jaki prezent na 25 rocznicę ślubu dla znajomych będzie odpowiedni dla małżonków lubiących żarty? Oto propozycje zabawnych gadżetów:

  • erotyczna gra planszowa, która urozmaici małżeńskie wieczory;
  • porcelanowe kubki w kształcie biustu, z uchwytem w formie penisa i zabawnym napisem;
  • voucher na zakupy do sex shopu;
  • portret w formie karykatury lub śmieszna grafika na ścianę;
  • poduszki z haftowanym grawerem.
Sprawdź!
50 rocznica ślubu – prezent na złote gody.

Oryginalne upominki na srebrne gody

Masz wątpliwości, czy upominki z kategorii dowcipnych rozbawią jubilatów? Jeśli tak, to lepszym pomysłem na prezent będą przedmioty eleganckie, praktyczne, a przy tym oryginalne. Sprawdź nasze propozycje:

  • kosz prezentowy ze słodyczami i winem;
  • kwiaty oraz personalizowana karafka z dedykacją;
  • stylowa skrzynka piknikowa na prowiant;
  • elegancki album na rodzinne fotografie z życzeniami w formie nadruku.

Teraz już wiesz, czym obdarować przyjaciół lub znajomych na rocznicę ślubu? Jubilatów zachwycą zarówno praktyczne prezenty, jak i personalizowane czy zabawne gadżety. Pod warunkiem że dopasujesz te upominki do osobowości i stylu życia małżonków. Jeśli chcesz sprawić im dodatkową niespodziankę, to zamów w telewizyjnym koncercie życzeń odczytanie dedykacji i upominek muzyczny dla zakochanych.

Zobacz także:
Archiwum: grudzień 2022
Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article
prezent na rocznicę ślubu dla żony

Prezent na rocznicę ślubu dla żony. Co podarować ukochanej kobiecie?

Next Article
prezent na 45 rocznicę ślubu

Prezent na 45 rocznicę ślubu. Jak uczcić szafirowe gody?

Related Posts