Joanna Miś

Joanna Miś

Artykułów: 2
Branża ślubna nie jest jej obca. Zamiłowanie do niej odkryła podczas organizacji swojego ślubu „od A do Z”. Nie ma dla niej w tym temacie rzeczy niemożliwych. Uważa, że nawet niewielki akcent dekoracyjny jest w stanie odmienić ten wyjątkowy dzień. Specjalizuje się szczególnie w stylach nawiązujących do natury – te są najbliższe jej sercu.
Jakie alkohole kupić na wesele poza wódką

Jakie alkohole kupić na wesele poza wódką? Podpowiadamy.

Wesela od zawsze kojarzą Nam się z dużą ilością uśmiechu, tańcami do rana i świetną zabawą, którą najczęściej gwarantuje Nam alkohol. Zwyczajowo przyjęło się, że na weselnych stołach  ląduje wódka, ufundowana przez parę młodą, starszych drużbów lub rodziców (w zależności od regionu i przyjętego tam zwyczaju).
wesele w ogrodzie

Wesele w ogrodzie – jakie oświetlenie wybrać?

Ogród to wspaniałe miejsce pod względem organizacji eventów i różnych uroczystości. Świetnie nadaje się np. jako przestrzeń pod oryginalne wesele, które na długo pozostanie w pamięci zgromadzonych na miejscu gości. Jeśli plan urządzenia wesela w ogrodzie chodzi Ci po głowie, powinieneś zadbać o wiele rzeczy, na czele z oświetleniem. Zobacz, jakie i dlaczego wybrać, aby uświetnić swoją uroczystość.