Przeglądasz teraz

Porady

Makijaż ślubny krok po kroku – o czym pamiętać?

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Każda panna młoda chce tego dnia wyglądać wyjątkowo pięknie. Wspaniała suknia oraz efektowna fryzura to jedno. Równie ważny jest jednak również ślubny makijaż. O czym warto pamiętać przy jego doborze i podczas wykonywania? Zobacz, jak zrobić perfekcyjny makijaż na ślub i wesele.
Zagęszczenie włosów jaka metoda najlepsza

Zagęszczenie włosów – jaka metoda najlepsza?

Przerzedzenia włosów na czole i czubku głowy pojawiają się u większości mężczyzn i niemal połowy kobiet po 25. roku życia. Łysienie androgenowe może mieć różne podłoże – genetyczne, hormonalne, a nawet środowiskowe. Utrata owłosienia wpływa niekorzystnie zarówno na nasz wygląd, jak i samopoczucie.Istnieją jednak zabiegi medycyny estetycznej, które pomagają wzmocnić włosy, a nawet cofnąć efekty procesu łysienia. Poznaj je, czytając poniższy artykuł.
strój dla psa na wesele

Czy strój dla psa na wesele to dobry pomysł?

Dzień ślubu i wesela to zdecydowanie jedna z najważniejszych okoliczności w naszym życiu. Para młoda chce, aby wszyscy ich bliscy towarzyszyli im w tych pierwszych krokach na nowej drodze życia. Do bliskich często zalicza się także domowe zwierzęta - psiaki to wyjątkowo mądre i uczuciowe czworonogi. Warto, by ich strój także podkreślał wagę wydarzenia, jakim jest wesele.

Kołnierzyk włoski – styl i klasa

Kołnierzyk to ważny element każdej męskiej koszuli. To od niego zależy, jaki charakter będzie miała stylizacja. Od lat do najpopularniejszych kołnierzyków należy kołnierzyk włoki. Jak wygląda? Na jakie okazje najlepiej się sprawdzi? Czy każdy mężczyzna będzie dobrze wyglądał w koszuli, która ma kołnierzyk włoski?
Kudadoo Private Island Malediwy z Carter

Malediwy – 5 niezwykłych luksusowych hoteli na podroż poślubną

Wybór odpowiedniego noclegu na miesiąc miodowy to jedna z najważniejszych kwestii, o którą należy zadbać. Ekskluzywny hotel to nie tylko luksusowe zakwaterowanie, ale również romantyczna oprawa, wyjątkowe dodatki i usługi oraz dodatkowe możliwości jak na przykład rejsy czy zabiegi SPA w willi. Na Malediwach znajdziecie wiele idealnych ośrodków na spędzenie podróży poślubnej marzeń. Wasze wakacje na rajskich wyspach Oceanu Indyjskiego będą niezapomniane. Jakie hotele warto odwiedzić i dlaczego?

Sukienka na wesele – jak wybrać idealną? 5 praktycznych wskazówek

Znalezienie idealnej sukienki na wesele to zwykle niemałe wyzwanie. Niezależnie od tego, czy na ślub wybierasz się w charakterze gościa, czy jesteś świadkową, druhną lub mamą panny młodej, tej decyzji nie warto zostawiać na ostatnią chwilę. Jak wybrać odpowiednią kreację, która zrobi wrażenie? Oto 5 praktycznych wskazówek, które sprawdzają się zawsze, bez względu na obowiązujące trendy.
Noc poślubna- jak ją zaplanować

Noc poślubna- jak ją zaplanować?

Noc poślubna to z pewnością jedno z największych przeżyć i wydarzeń w życiu każdej pary. To właśnie wtedy teoretycznie powinni oni "skonsumować" swój związek. Teoria jednak od praktyki znacznie się różni, jednak w dalszym ciągu to noc poślubna będzie momentem, w którym pary będą uprawiać seks pierwszy raz. Tak więc jak zaplanować noc poślubną?