Przeglądasz teraz

Zaręczyny

pomysł na zaręczyny

Pomysł na zaręczyny – 5 sposobów na to, jak się oświadczyć

Pierścionek zaręczynowy kupiony, a teraz masz w głowie mętlik dotyczący tego, w jaki sposób wręczyć go swojej drugiej połówce? Przychodzimy z pomocą i przedstawiamy 5 pomysłów na oświadczyny, które wykorzystali nasi redakcyjni koledzy. Zaręczyny mogą być nietuzinkowe, a zarazem pełne romantyzmu. Przekonaj się, poznając nasze propozycje.
gdzie kupić pierścionek zaręczynowy

Gdzie kupić pierścionek zaręczynowy?

Sklepy jubilerskie wiosną i latem przezywają prawdziwe oblężenie - to wtedy zaczyna się sezon ślubny i jak największa liczba osób, pragnie powiedzieć sobie sakramentalne "Tak". Sprzyja temu ilość wolnych weekendów, piękne plenery ślubne oraz możliwość zawarcia związku małżeńskiego na świeżym powietrzu. Ale zanim to wszystko - oświadczysz się ukochanej. A my postaramy się podpowiedzieć ci, gdzie kupić pierścionek zaręczynowy.
zaręczyny w górach

Romantyczne zaręczyny w górach

Pomysł na romantyczne oświadczyny? Wręcz ukochanej pierścionek podczas górskiej wędrówki! Postaramy się podpowiedzieć, jak najlepiej zorganizować takie wydarzenie, byście oboje długo je wspominali. To z pewnością jedna z perełek jeśli chodzi o pomysły na to, jak się kreatywnie oświadczyć.