na wesele bez marynarki

Na wesele bez marynarki. Co założyć zamiast klasycznego garnituru?

Na wesele bez marynarki możesz iść, jeśli nie lubisz nosić garnituru lub nie masz go w szafie. Wielu panów w ostatniej chwili dowiaduje się, że wyjściowy garnitur jest na nich już za ciasny, i co wtedy? Co założyć zamiast marynarki, aby czuć się swobodnie i nie wyróżniać zanadto wśród gości? Kiedy lepiej poddać się tradycji i kupić wcześniej odpowiedni garnitur na tę okazję? Skorzystaj z naszych porad.
biała sukienka na wesele

Biała sukienka na wesele – czy biel jest zarezerwowana dla panny młodej? Czy wypada założyć na ślub stylizację w bieli?

Biała sukienka na wesele – faux pas czy nie? Przyjęło się, że biel jest zarezerwowana jako kolor panny młodej. Co na ten temat mówią zasady savoir-vivre? Czy są wyjątki? Czy wypada założyć małą białą będąc gościem? Sprawdź, co można ubrać na wesele jako gość!
zespół muzyczny na wesele

Idealny zespół muzyczny na wesele – jak go szukać?

Trudno wyobrazić sobie wesele bez muzyki. Niemal każdy, kto bierze ślub, decyduje się również na oprawę muzyczną tego wyjątkowego przyjęcia. Aby najważniejszy dzień w waszym życiu został uświetniony jak najlepszą muzyką, zapraszamy do lektury naszego poradnika. Dowiesz się, jak wybrać idealny zespół muzyczny na wesele.
wynajem autokaru na wesele

Wynajem autokaru na wesele krok po kroku

Stało się - planujesz swój wielki dzień. Niezależnie od tego, czy pomaga ci w tym profesjonalny doradca, czy chcesz załatwić wszystkie formalności sam, z pewnością choć przez chwilę zastanowisz się nad wynajmem autokaru dla gości, zwłaszcza jeśli twoi najbliżsi mieszkają stosunkowo daleko lub są rozproszeni po wielu miejscowościach. Wynajem autokaru na wesele może się okazać najlepszym pomysłem z możliwych.
ślub

Ślub i wesele – jak je zorganizować, by na długo zostały w pamięci? Skorzystaj z naszych porad dla narzeczonych i gości!

Ślub oraz wesele, jeśli mają być spełnieniem marzeń, wymagają skrupulatnych przygotowań. Warto przyjrzeć się najważniejszym zagadnieniom, które trzeba wziąć pod uwagę, organizując ten wyjątkowy dzień. Dotyczy to zarówno narzeczonych, jak i zaproszonych gości.