Archiwum lipiec 2023

9 artykuł

Czy można zdjąć aparat ortodontyczny na ślub?

Planując wymarzony ślub, wiele osób z aparatem ortodontycznym zadaje sobie pytanie, czy można tymczasowo zdjąć aparat na tę wyjątkową okazję. Ślub to nie tylko moment, który zawsze pozostanie w pamięci, ale także czas, w którym chcemy prezentować się najlepiej. W artykule poniżej przyjrzymy się możliwościom zdjęcia aparatu ortodontycznego na ślub i zastanowimy się, czy taka decyzja jest odpowiednia dla każdego pacjenta.

Selfie-booth: jak stworzyć niezapomnianą strefę selfie na przyjęciu weselnym

Aparaty cyfrowe i smartfony z rewolucyjnymi aparatami fotograficznymi sprawiły, że selfie stało się powszechną praktyką w dzisiejszym społeczeństwie. To trend, który wkradł się w każdą sferę naszego życia, w tym również na wesela. Wynajęcie selfie-booth na przyjęciu weselnym to idealny sposób, aby stworzyć niezapomnianą strefę selfie, gdzie goście mogą robić zdjęcia i dzielić się nimi na mediach społecznościowych. Jak stworzyć kreatywną i stylową przestrzeń selfie, która dostarczy radości wszystkim obecnym?

Sekrety Obsessive – wybierz idealną bieliznę ślubną!

Zbliża się ten wyjątkowy dzień, gdy Panna Młoda może poczuć się naprawdę wyjątkowo. Odpowiednio dobrane piękne i komfortowe dodatki pod suknię ślubną mogą wpłynąć na pewność siebie i podkreślić naturalne piękno. Obsessive, uznany producent bielizny, oferuje szeroki wybór eleganckich i zmysłowych modeli. Pozwól, że podpowiemy Ci, jak wybrać idealny zestaw bielizny ślubnej, który podkreśli Twój wyjątkowy urok.

Jak szybko pozbyć się opryszczki z ust przed weselem?

Opryszczka na ustach zazwyczaj pojawia się w najmniej oczekiwanym momencie. Bardzo często wirus reaktywuje się wskutek przemęczenia, osłabienia odporności, infekcji czy długotrwałego stresu. Zwłaszcza ten ostatni czynnik często towarzyszy parom młodym przed weselem. Kiedy tylko zauważymy pierwsze zwiastuny „zimna”, a więc pieczenie i zaczerwienienie ust, warto sięgnąć po plastry na opryszczkę i zastosować się do kilku rad. Jak szybko pozbyć się z opryszczki z ust przed weselem? Podpowiadamy.
rady dla przyszłej żony

Rady dla przyszłej żony — żartobliwe, szczere i od serca

Rady dla przyszłej żony zawsze były elementem ślubnych rytuałów. Współcześnie także bliscy, dalsi krewni i przyjaciele w żartach podpowiadają młodym kobietom, jak dożyć z mężem złotych godów. Są to zwykle śmieszne rady, spisane i wręczanie na wieczorze panieńskim oraz jako dodatek do prezentu. Co poradzić kobiecie na nowej drodze życia?
swaćba

Swaćba, czyli słowiańskie wesele. Zwyczaje, symbolika i przebieg ceremonii

Swaćba to nazwa obrzędów zaślubin w czasach, kultywowana przez plemiona słowiańskie w czasach przedchrześcijańskich. Dzięki źródłom historycznym znamy przebieg swaćby oraz ślubne tradycje dawnych Słowian. Zdziwisz się, ile dawnych zwyczajów przetrwało do naszych czasów. Przeczytaj i dowiedz się, jak wyglądało słowiańskie wesele.

Od czego zacząć leczenie zębów przed ślubem?

Ślub to wydarzenie, które pamięta się na całe życie. Fotografie ślubne są często przeglądane przez wiele lat, dlatego każda para młoda pragnie wyglądać jak najlepiej. Nie możemy zapomnieć, że uśmiech jest jednym z najważniejszych elementów naszego wyglądu – nie tylko tego dnia, ale zawsze. Przygotowania do ślubu to idealny czas, aby zadbać o swoje zęby. Ale od czego zacząć? Oto kilka kluczowych kwestii.