Wieczór panieński w ogrodzie – o czym trzeba pamiętać organizując garden party?

Czy wieczór panieński w ogrodzie to dobry pomysł? Oczywiście, że tak! Przeczytaj nasz artykuł, dzięki któremu dowiesz się, jak prawidłowo przygotować się do tego wyjątkowego wydarzenia!
Rafał Laskowski
wieczór panieński w ogrodzie

Wieczór panieński w ogrodzie jest świetną alternatywą do szalonej zabawy spędzonej w klubie. Dlatego warto wiedzieć, w jaki sposób stworzyć odpowiedni klimat, aby przyjęcie było udane.

Wieczór panieński w ogrodzie – jakie dekoracje i gadżety?

Dekoracje i gadżety odgrywają bardzo ważną rolę podczas wieczoru panieńskiego. To dzięki nim można stworzyć niepowtarzalny klimat w ogrodzie. Wśród obowiązkowych artykułów koniecznie muszą się znaleźć kolorowe balony, banery z napisami i łańcuchy świetlne. Warto też przygotować lampiony, świeczki oraz kwiaty w wazonach. Miłym dodatkiem będzie również podarowanie każdej uczestniczce szarfy, bransoletki lub opaski na włosy.

Jaki poczęstunek na wieczór panieński w ogrodzie?

Na wieczorze panieńskim w ogrodzie nie powinno zabraknąć poczęstunku i kolorowych drinków. Przygotować można ciepłe posiłki (krem z pomidorów, filety z kurczaka, zapiekane naleśniki, pizzerinki), różne przekąski (paluszki, rollsy z tortilli, ciasteczka i sushi) oraz tort dla panny młodej. Dekoracyjna zastawa stołowa będzie idealnym dodatkiem.

Popularne gry i zabawy na babski wieczór!

Do popularnych gier i zabaw zaliczamy między innymi:

  • test wiedzy – są to na przykład pytania do panny młodej o jej przyszłego męża;
  • zakazane słowa – jest to wyznaczenie kilku słów, których nie można wypowiedzieć przez całą imprezę;
  • gra pytanie czy wyzwanie – to losowanie pytań do odpowiedzi lub wyznań do wykonania.
Sprawdź!
Życzenia na wieczór panieński – najciekawsze wierszyki dla panny młodej!

Organizacja wieczoru panieńskiego w ogrodzie nie jest skomplikowana. Skorzystaj z naszych podpowiedzi, aby stworzyć klimatyczną miejscówkę z wyśmienitymi przekąskami. Jeśli panna młoda i uczestniczki wieczoru nie przepadają za grami i zabawami, to możesz je zastąpić na przykład sesją zdjęciową z profesjonalnym fotografem.

Zobacz także:
    None Found
Archiwum: lipiec 2022
Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article
wieczór panieński w domu

Czy warto organizować wieczór panieński w domu? Sprawdź najlepsze pomysły na niepowtarzalną domówkę dla przyszłej panny młodej!

Next Article
kto organizuje wieczór panieński

Kto organizuje wieczór panieński? Sprawdź pomysły na udaną imprezę dla panny młodej!

Related Posts