Striptizer na wieczór panieński – cennik

Nie wiesz, ile kosztuje striptizer na wieczór panieński – cennik z pewnością dostarczy ci potrzebnych informacji. W naszym artykule znajdziesz nie tylko koszt takiej usługi, ale i poznasz jej zalety!
Alicja Kamińska
striptizer na wieczór panieński cennik

Męski striptiz staje się coraz popularniejszą atrakcją babskich spotkań. Dlatego warto dowiedzieć się, ile kosztuje striptizer na wieczór panieński – cennik będzie dobrym źródłem informacji.

Striptizer na wieczór panieński:

 • Średnia cena wynajęcia striptizera na wieczór panieński to 400 zł. 👯‍♂️
 • Striptizerów można wynająć albo na godzinę, albo na pełen występ. 👯‍♂️
 • Czasami do ceny występu należy doliczyć koszt dojazdu. 👯‍♂️

Na czym polega wynajęcie striptizera na wieczór panieński?

Organizujesz wieczór panieński i chcesz wynająć striptizera? W pierwszej kolejności musisz przejrzeć oferty miejscowych tancerzy erotycznych i wybrać najbardziej odpowiadający ci zakres. Najczęściej oferowane usługi to:

 • taniec erotyczny – wynajęty striptizer wykonuje choreografię, skupia się on na pannie młodej, ale pozostałe uczestniczki wydarzenia zazwyczaj też biorą udział w tym spektaklu tanecznym;
 • taniec erotyczny połączony z charakteryzacją – tancerz może pojawić się na imprezie we wcześniej umówionym przebraniu, na przykład może on być ubrany jak doktor, policjant czy też marynarz.

Striptizer na wynajem vs w klubie 👯‍♂️

Wieczór panieński w klubie nocnym ze striptizem może brzmieć kusząco. Nie jest to jednak tanie przedsięwzięcie – koszt spersonalizowanej imprezy wynosi ponad 2000 złotych. Teoretycznie można się do takiego klubu udać bez rezerwacji, jednak koszta będzie musiała ponieść każda z uczestniczek z osobna, i nie ma gwarancji dobrych miejsc. 

Striptizer na wieczór panieński – cennik jego usług

Koszt męskiego striptizu uzależniony jest głównie od:

 • ilości tancerzy;
 • układu choreograficznego;
 • czasu trwania przedstawienia;
 • doświadczenia tancerzy.
Sprawdź!
Gry na wieczór panieński – poznaj ciekawe zabawy, dzięki którym przyszła panna młoda będzie zachwycona

Cennik usług striptizera zaczyna się od 200 złotych. Tyle trzeba zapłacić za początkującego tancerza występującego solo. Koszt bardziej doświadczonego striptizera to około 500 złotych. W przypadku wynajęcia grupy tancerzy erotycznych należy liczyć się z wydatkiem nawet kilku tysięcy złotych. Warto również wspomnieć, że każde życzenie odnośnie przebiegu występu może także wpłynąć na ostateczną cenę striptizu.

Striptizer na wieczór panieński cennik orientacyjny
początkujący solo tancerz200 zł/h | 300-400 zł za pełny występ
profesjonalny tancerz +500 zł za pełny występ
tancerze + koordynator występu 500-700 za pełny występ
zastanów się ule striptizerów chcesz wynająć, czy chcesz występ, i czy chcesz aby byli w kostiumach

Dlaczego warto wynająć striptizera na wieczór panieński?

Wynajęcie striptizera na wieczór panieński jest świetnym urozmaiceniem tego wydarzenia. Występ erotycznego tancerza z pewnością na długo pozostanie w pamięci każdej uczestniki. Co więcej, układ choreograficzny zdecydowanie wpłynie na rozluźnienie atmosfery, dzięki czemu zabawa rewelacyjnie się rozkręci i będzie trwała do białego rana!

Cennik striptizera na wieczór panieński jest uzależniony między innymi od charakteru jego występu. Jeśli zdecydujesz się na zamówienie tańca erotycznego, to pamiętaj, żeby wybrać taki zakres oferty, aby nie urazić panny młodej i pozostałych uczestniczek wydarzenia. Najważniejsze jest to, żeby miło spędzić czas w gronie najlepszych przyjaciółek.

Zobacz także:
  None Found
Archiwum: maj 2023
Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article
Mężczyzna i kobieta uśmiechają się po ślubie

Co zrobić, aby mieć piękny uśmiech przed ślubem?

Next Article
ile kosztuje wesele na 150 osób

Ile kosztuje wesele na 150 osób? Z jakim wydatkiem trzeba się liczyć?

Related Posts