Striptizer na wieczór panieński cennik, czyli ile kosztuje zorganizowanie męskiego striptizu na babskiej imprezie!

Nie wiesz, ile kosztuje striptizer na wieczór panieński – cennik z pewnością dostarczy ci potrzebnych informacji. W naszym artykule znajdziesz nie tylko koszt takiej usługi, ale i poznasz jej zalety!
Alicja Kamińska
striptizer na wieczór panieński cennik

Męski striptiz staje się coraz popularniejszą atrakcją babskich spotkań. Dlatego warto dowiedzieć się, ile kosztuje striptizer na wieczór panieński – cennik będzie dobrym źródłem informacji.

Na czym polega wynajęcie striptizera na wieczór panieński?

Organizujesz wieczór panieński i chcesz wynająć striptizera? W pierwszej kolejności musisz przejrzeć oferty miejscowych tancerzy erotycznych i wybrać najbardziej odpowiadający ci zakres. Najczęściej oferowane usługi to:

  • taniec erotyczny – wynajęty striptizer wykonuje choreografię, skupia się on na pannie młodej, ale pozostałe uczestniczki wydarzenia zazwyczaj też biorą udział w tym spektaklu tanecznym;
  • taniec erotyczny połączony z charakteryzacją – tancerz może pojawić się na imprezie we wcześniej umówionym przebraniu, na przykład może on być ubrany jak doktor, policjant czy też marynarz.

Striptizer na wieczór panieński – cennik jego usług

Koszt męskiego striptizu uzależniony jest głównie od:

  • ilości tancerzy;
  • układu choreograficznego;
  • czasu trwania przedstawienia;
  • doświadczenia tancerzy.

Cennik usług striptizera zaczyna się od 200 złotych. Tyle trzeba zapłacić za początkującego tancerza występującego solo. Koszt bardziej doświadczonego striptizera to około 500 złotych. W przypadku wynajęcia grupy tancerzy erotycznych należy liczyć się z wydatkiem nawet kilku tysięcy złotych. Warto również wspomnieć, że każde życzenie odnośnie przebiegu występu może także wpłynąć na ostateczną cenę striptizu.

Sprawdź!
Szybkie i łatwe przekąski na wieczór panieński! Sprawdź, jak przygotować wyjątkowy i smaczny poczęstunek!

Dlaczego warto wynająć striptizera na wieczór panieński?

Wynajęcie striptizera na wieczór panieński jest świetnym urozmaiceniem tego wydarzenia. Występ erotycznego tancerza z pewnością na długo pozostanie w pamięci każdej uczestniki. Co więcej, układ choreograficzny zdecydowanie wpłynie na rozluźnienie atmosfery, dzięki czemu zabawa rewelacyjnie się rozkręci i będzie trwała do białego rana!

Cennik striptizera na wieczór panieński jest uzależniony między innymi od charakteru jego występu. Jeśli zdecydujesz się na zamówienie tańca erotycznego, to pamiętaj, żeby wybrać taki zakres oferty, aby nie urazić panny młodej i pozostałych uczestniczek wydarzenia. Najważniejsze jest to, żeby miło spędzić czas w gronie najlepszych przyjaciółek.

Zobacz także:
    None Found
Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni artykuł
wieczór panieński w domu

Czy warto organizować wieczór panieński w domu? Sprawdź najlepsze pomysły na niepowtarzalną domówkę dla przyszłej panny młodej!

Następny artykuł
wieczór panieński w ogrodzie

Wieczór panieński w ogrodzie – o czym trzeba pamiętać organizując garden party?

Zobacz też