Bez balonów nie ma wesela

Trudno sobie wyobrazić dobrą imprezę bez balonów. Ten popularny rodzaj dekoracji jest niedrogi, wygląda bardzo efektownie i tworzy radosny nastrój. Nic więc dziwnego, że to właśnie balony zyskały miano najpopularniejszego elementu dekoracji weselnych.
Rafał Laskowski
Bez balonów nie ma wesela

Balony w klasycznym kształcie 

Pierwsze skojarzenie z balonami weselnymi przywołuje ich kulisty kształt, prawdopodobnie dlatego, iż przez lata jedynie taki był dostępny. Dziś mimo najróżniejszych form, jakie mogą przybierać te ozdoby, okrągłe balony wciąż są uznawane za klasyczne i chętnie stosowane do dekorowania sali bankietowej, samochodu Młodej Pary czy domu domu Panny Młodej. 

Kuliste balony weselne świetnie prezentują się także w pęczkach. Wypełnione helem i związane za pomocą długich wstążeczek, zakończonych obciążnikami, mogą stanowić główną dekorację za stołem Nowożeńców lub pojawić się przy wejściu do sali weselnej. Prawdziwym hitem wśród tradycyjnych balonów są te w kolorach pastelowych, które stworzą wyjątkową i zarazem subtelną dekorację, komponującą się na przykład z pastelowymi kwiatami na stołach dla gości. 

Literki, cyferki i znaki specjalne 

Drugi rodzaj balonów weselnych to najmodniejsze i doskonale prezentujące się na zdjęciach balonki w kształcie liter, cyfr i znaków specjalnych. Uformujemy z nich zarówno wyznania miłości: “Love”, imiona Państwa Młodych, datę wydarzenia a nawet hasztag, nawiązujący do publikacji fotografii w mediach społecznościowych. Balony – znaki to także ciekawy gadżet do weselnej fotobudki.

Balony weselne z tej kategorii bardzo ładnie prezentują się w wersji metalicznej – nie tylko tradycyjnej złotej i srebrnej, ale także niebieskiej czy w różowym złocie.

Balony w kształcie miłości i inne wariacje na ich temat 

Dzień zaślubin i przyjęcia weselnego to wielkie święto miłości, dlatego w dekoracjach przygotowanych na tą okoliczność nie może zabraknąć motywów kojarzących się z tym pięknym uczuciem. Balony weselne w kształcie serca będą romantycznie ciągnąć się za autem z tablicą rejestracyjną: “Just married” a także ozdobią kącik z ciastem, czy stół z wiejskimi przysmakami. 

Sprawdź!
Wesele w domu – jak zorganizować kameralne przyjęcie dla najbliższych?

Osobom stawiającym na niebanalne rozwiązania z pewnością przypadną do gustu spektakularne przezroczyste balony, wypełnione confetti oraz uwielbiane przez fotografów balony giganty z uroczymi nadrukami, przeznaczonymi właśnie na wesela. Ozdoby z napisem “żona”, “mąż” czy “love is in the air” również znajdziemy w kategorii balony weselne.

Znając możliwości, jakie stwarzają dekoracje z balonów, można wybrać te, które najbardziej przypadną nam do gustu – pastelowe, z napisami, w kształcie liter i cyfr a nawet balony giganty.

Zobacz także:
Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni artykuł
Na jakie zabiegi kosmetyczne na twarz wybrać się przed ślubem

Na jakie zabiegi kosmetyczne na twarz wybrać się przed ślubem? 

Następny artykuł
uśmiechnięta kobieta przed ślubem

Jak zadbać o piękny uśmiech przed ślubem?

Zobacz też