Archiwum marzec 2022

fontanna czekoladowa na wesele

Fontanna czekoladowa na wesele – co warto wiedzieć o tej słodkiej atrakcji? Sprawdź, jak zorganizować wynajem fontanny czekoladowej!

Fontanna czekoladowa na wesele to atrakcja, na którą decyduje się wiele par młodych. Cieszy się ogromną popularnością zwłaszcza wśród najmłodszych gości, chociaż nie tylko. Jeśli chcesz wiedzieć, jak zorganizować to urozmaicenie i jaki jest jego koszt, poniżej prezentujemy najważniejsze informacje.
Bez balonów nie ma wesela

Bez balonów nie ma wesela

Trudno sobie wyobrazić dobrą imprezę bez balonów. Ten popularny rodzaj dekoracji jest niedrogi, wygląda bardzo efektownie i tworzy radosny nastrój. Nic więc dziwnego, że to właśnie balony zyskały miano najpopularniejszego elementu dekoracji weselnych.
Na jakie zabiegi kosmetyczne na twarz wybrać się przed ślubem

Na jakie zabiegi kosmetyczne na twarz wybrać się przed ślubem? 

W dniu ślubu każda panna młoda pragnie wyglądać nieskazitelnie. Piękna suknia i perfekcyjnie dobrane dodatki czekają miesiącami na ten wyjątkowy dzień. Z taką samą pieczołowitością warto zadbać o skórę twarzy. Czas działa na Twoją korzyść, więc im szybciej zainteresujesz się tą kwestią, tym lepsze efekty możesz uzyskać.
protokół przedślubny

Protokół przedślubny po naukach przedmałżeńskich u księdza. Obowiązki narzeczonych przed przyjęciem sakramentu małżeństwa

Protokół przedślubny to ważny dokument, bez którego nie uda się wziąć ślubu kościelnego. Sporządza go proboszcz parafii, w której para chce zawrzeć małżeństwo. Dla księdza to tzw. badanie kanoniczne narzeczonych. Zobacz, jak wygląda sporządzanie protokołu przedślubnego!
ile osób na weselu

Ile osób na weselu – ogólny poradnik. Limity gości na ślubie i weselu w obostrzeniach dotyczących pandemii koronawirusa

Ile osób na weselu? Trudno jednoznacznie wskazać liczbę gości weselnych, która zagwarantuje dobrą zabawę, a jednocześnie nie spowoduje nadmiernego rozgardiaszu. Organizację uroczystości i zabawy komplikują zmieniające się restrykcje sanitarne. Zobacz, ile osób może się bawić na weselu!
przysięga małżeńska

Przysięga małżeńska na ślub kościelny i cywilny. Tekst przysięgi małżeńskiej w kościele i w urzędzie stanu cywilnego

Dla wielu osób przysięga małżeńska to najważniejszy moment ceremonii zaślubin. Słowa wypowiadane w tym momencie mają wielką wagę i moc. Zarówno podczas ślubu kościelnego, jak i podczas zawarcia związku cywilnego. Dowiedz się, jak brzmi przysięga małżeńska i czy można ją zmienić!