Konfetti na ślub – prosta dekoracja, której nie może zabraknąć na Waszym przyjęciu!

Sezon ślubny trwa przez niemal cały rok, jednak najwięcej imprez odbywa się w porze wiosennej oraz letniej. Dlatego też już dziś warto rozpocząć przygotowania do tego wyjątkowego dnia, na przykład w kontekście wyboru odpowiednich dekoracji. W roli ozdoby dobrze sprawdzi się konfetti na ślub, które można wykorzystać na wiele sposobów.
Alicja Kamińska

Konfetti na szczęście

Niegdyś parze młodej na szczęście rzucało się drobnymi pieniędzmi lub ryżem, dziś jednak stawiamy głównie na konfetti na ślub. Moc kolorów sprawia, że oprawa graficzna wydarzenia nabiera życia i blasku. Co więcej, konfetti na ślub jest powszechnie akceptowane bez względu na to, czy zawieramy małżeństwo w urzędzie stanu cywilnego, w kościele bądź w plenerze. Tuby z weselnym konfetti dobrze jest otworzyć w momencie, gdy para młoda wychodzi z urzędu bądź z kościoła, choć możemy także otworzyć je, gdy małżeństwo wchodzi na salę weselną. Niektórzy zostawiają konfetti weselne dopiero na wieczór, gdy dodatkowo możemy wykorzystać grę świateł. Jedna tuba, a tak wiele możliwości!

Ozdoba do zdjęć

Konfetti na ślub w różnych kształtach może posłużyć jako ciekawa dekoracja do zdjęć weselnych. Powszechnie wiadomo, że na weselach obecny jest fotograf, który bardzo często w trakcie dnia wykonuje także sesję ślubną pary młodej. Do sesji oraz do pojedynczych zdjęć z imprezy możemy wykorzystać kolorowe konfetti, które uświetnią całe wydarzenie. Wiele par decyduje się otworzyć konfetti w czasie tańca, w którym uczestniczyć będą wszyscy goście. Inni wybierają je na pierwszy taniec, aby nadać mu niesamowitej oprawy. Bez względu na to, jak wykorzystamy konfetti na ślub, zdjęcia z tego rodzaju ozdobą zawsze przykuwają uwagę. Są one nietuzinkowe i pełne kolorów, przez co wyróżniają się na tle innych, prostych fotografii. Konfetti może też posłużyć do sesji ślubnych, które mają miejsce nie w dniu wesela, a w późniejszym czasie.

Sprawdź!
Pomysły na prezent ślubny, czyli jak trafić w gust młodych

Ozdoba na stół? Dlaczego nie!

Przyjęło się, że konfetti musi efektownie wystrzelić z tuby, jednak dekoratorzy znaleźli też inne zastosowanie tej ozdoby. Elementy można bowiem wykorzystać do dekoracji stołów weselnych – niekoniecznie tych, przy których spożywa się posiłki. Konfetti na ślub może posłużyć do ozdobienia stolika ze słodkościami, małego stołu, na którym znajduje się księga gości bądź stolika z alkoholami, jeśli para młoda zdecydowała się na takowy. Możliwości jest wiele, a ogranicza nas jedynie nasza wyobraźnia. Konfetti może idealnie wpisywać się w kolorystykę wesela, lecz może też stanowić ciekawe jej przełamanie.

Zobacz także:
Archiwum: kwiecień 2022
Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni artykuł
para podczas ceremonii ślubu

Medal ślubny - wyjątkowa pamiątka zawarcia związku małżeńskiego?

Następny artykuł

Tu jest jakby luksusowo

Zobacz też