Avatar

Redakcja

5 artykuł

Jak zaplanować idealne oświadczyny?

Oświadczyny to bardzo ważny moment w życiu każdego z nas. Jak zaplanować oświadczyny? Kiedy jest dobry moment na zadanie tego najważniejszego pytania? Jak wybrać pierścionek zaręczynowy, który zadowoli przyszłą narzeczoną? Odpowiedzi na wszystkie te pytania znajdziecie w naszym artykule.

Ranking najlepszych prezerwatyw — TOP 5 najpopularniejszych produktów w 2023

W dzisiejszym społeczeństwie, gdzie zdrowie i bezpieczeństwo są priorytetami, wybór odpowiedniej prezerwatywy jest kluczowym elementem dbania o swoje życie seksualne. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele różnych marek i modeli prezerwatyw, z różnymi cechami i specyfikacjami. Zapraszamy do zapoznania się z naszym TOP 5 najlepszych prezerwatyw, który pomoże Wam dokonać świadomego wyboru i cieszyć się pełnią bezpiecznego i satysfakcjonującego życia seksualnego.

10 kroków do makijażu idealnego

Na skórze, która jest wypielęgnowana i ma zrównoważoną barierę hydrolipidową, każdy make-up będzie się prezentował olśniewająco. Co jednak zrobić, gdy cera nie jest w najlepszym stanie, np. po źle przeprowadzonej kuracji kwasami lub terapii dermatologicznej albo po prostu po długiej zimie?

Najmodniejsze buty damskie na ślub, wesele i poprawiny – co będziemy nosić w tym roku?

Buty na ślub i wesele muszą spełniać dwie, niezwykle ważne funkcje - świetnie się prezentować, zapewniając przy tym Pannie Młodej wygodę i komfort przez wiele godzin uroczystości. Gdzie znaleźć dobrej jakości, stylowe obuwie ślubne? Jakie buty damskie będą modne w tym sezonie weselnym? Co najlepiej założyć na panieński i poprawiny? Czytaj dalej!

Jak wzmocnić barierę hydrolipidową skóry?

Bariera hydrolipidowa działa jak płaszcz ochronny dla skóry, dlatego jej uszkodzenia mogą wpływać na pogorszenie kondycji i wyglądu naskórka. W procesie odbudowy bariery priorytetem jest właściwa pielęgnacja ciała. Przy okazji zabiegów oczyszczania, tonizacji i nawilżania najlepiej sięgnąć po dermokosmetyki.