W jaki sposób wykorzystać krówki weselne? Jako podziękowanie dla gości i nie tylko!

Z zewnątrz delikatnie kruche, a w środku płynna i ciągnąca się esencja. Kto nie lubi krówek? Są słodkim sposobem, aby symbolicznie podziękować gościom weselnym za przybycie, ale nie tylko. Jak jeszcze wykorzystać cukierki, organizując wesele? Dowiecie się tego z poniższego artykułu!
Alicja Kamińska

Krówki ślubne w woreczku jako podziękowanie dla gości – słodka tradycja

Nie ulega wątpliwości, że to para młoda jest najważniejsza na weselu. Jednak uroczyste przyjęcie nie odbyłoby się bez obecności bliskich, którzy niekiedy przybywają z dalekich stron, aby wspólnie z nami świętować ten wyjątkowy dzień. Starają się oni również, by wybrany prezent trafił w nasze gusta. Z tego względu warto im za to podziękować. Drobny, lecz symboliczny prezent na pewno ich urzeknie. Przyjęło się, że gościom weselnym w podziękowaniu za przybycie ofiaruje się coś słodkiego. Najczęściej są to ładnie zapakowane ciasta weselne, ale coraz częściej możemy spotkać się z obyczajem wręczania krówek. Personalizowane pudełko, woreczek czy puszka z krówkami na długo zapadnie gościom w pamięć. A co najważniejsze – z pewnością wpisze się w kubki smakowe każdej obdarowywanej osoby!

Personalizowane pudełko z krówkami

Personalizowane krówki dla gości jako winietki

Rozplanowanie miejsc przy stole pozwoli uniknąć niepotrzebnego chaosu wśród gości. W tym zadaniu najlepiej sprawdzą się winietki, czyli niewielkie kartoniki, na których zapisane jest imię i nazwisko każdego z gości. Ustawia się je na stole przy talerzyku, dzięki temu każdy wie, gdzie ma usiąść. Świetnym pomysłem jest ustawienie obok winietek drobnego upominku dla zaproszonych osób. Goście zasiadają do stołu, a tam… czeka na nich słodki poczęstunek. W tym celu doskonale sprawdzą się krówki – ten rodzaj cukierków nie tylko lubi większość osób, ale również istnieje możliwość zaprojektowania indywidualnego opakowania do cukierków. Spersonalizowane opakowanie może mieć różne kolory, wzory czy napisy – najczęściej jest to data ceremonii i imiona państwa młodych. Spersonalizowane krówki weselne możesz znaleźć m.in. na stronie Cukrowki.pl.

Sprawdź!
Dieta odchudzająca przed ślubem - jak powinna wyglądać?
Personalizowane krówki weselne z napisem, datą ślubu i imionami państwa młodych

Candy bar – niezbędny element wesela

Wesele bez słodyczy to rzadkość, a stół ze słodkościami stał się już niemal tradycją. Stół wypełniony samymi łakociami przyciąga zainteresowanie gości – niezależnie od ich wieku – przez całą noc zabawy. To, co się na nim znajdzie, zależy jedynie od fantazji organizatorów. Najczęściej są to ciasta, urocze babeczki i inne wypieki, czekoladowa fontanna i owoce. Nie należy zapominać o krówkach, które z pewnością będą największą atrakcją candy baru. Decydując się na spersonalizowane cukierki, nie tylko atrakcyjnie podkreślą charakter imprezy, ale również zapewnią niezapomniane wrażenia smakowe. À propos smaku… nie trzeba ograniczać się jedynie do wersji śmietankowej. O wiele lepszym pomysłem okaże się zbiór krówek w różnych smakach – czekoladowe, słony karmel, cytrynowe, anyżowe, kokosowe, miętowe czy kawowe. Każdy z gości znajdzie swojego ulubieńca! 

Słodkie podziękowania dla rodziców 

Huczne podziękowania dla rodziców to jeden z najbardziej wzruszających i podniosłych momentów na weselu. W przeszłości świeżo upieczeni małżonkowie najczęściej puszczali piosenkę dla rodziców i wręczali bukiet kwiatów. Obecnie coraz częściej nagrywane są specjalnie na tę okazję filmy, które są później puszczane na rzutniku. Oczywiście nie może zabraknąć również upominków. Największą popularnością cieszą się kosze prezentowe ze słodyczami lub inne gadżety. Pięknie zapakowane krówki mogą stanowić słodki detal. 

Zobacz także:
Sprawdź!
Sukienki na wesele dla druhny i gości - sprawdź modne propozycje!
Archiwum: styczeń 2023
Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article

5 zasad doboru butów do sukienki ślubnej

Next Article
szczipła sylwetka na wesele

Szczupła Sylwetka do Wesela - Ćwiczenia na Brzuch

Related Posts