Drewniana muszka – jak ją odpowiednio zawiązać?

Przed laty uwielbiane, z czasem zastąpione krawatami, obecnie powracają do łask – mowa o męskich muszkach. Moda staje się coraz odważniejsza i bezkompromisowa, dlatego dostępne mamy nie tylko ciekawe wzornictwo, ale również różnorodne fasony. Miłośnicy oryginalnego designu, coraz częściej wybierają drewniane muszki do wzbogacenia swoich stylizacji.
Alicja Kamińska

Jak nosić drewnianą muszkę?

Drewniana mucha charakteryzuje się uniwersalnością, wzbogaca zarówno eleganckie jak i codzienne kreacje. Taki dodatek, to sposób na odświeżenie klasyki oraz urozmaicenie stylizacji, podkreśla indywidualność oraz przyciąga spojrzenia. Odpowiednio dobrana muszka pasuje do eleganckich garniturów, ale również do casualowych koszul. Ze względu na ekologiczny surowiec, dobrze komponuje się z materiałami typu jeans o mocniejszej fakturze oraz doskonale współgra z kolorystyką powiązaną z naturą, odcieniami brązu lub zieleni.

Dla uzyskania najlepszego efektu warto stosować zasadę opartą na kontrastach, wybierając jasną koszulę, dopasujmy muszkę o ciemniejszym odcieniu, a ciemną zestawmy z jasnym dodatkiem. Stonowaną stylizację uzyskamy, wybierając akcesoria w podobnym odcieniu do pozostałych elementów stroju, drewniana mucha będzie pełniła wówczas rolę subtelnego dodatku. Należy jednak pamiętać, że designerskie akcesoria lub złe ich dobranie, zamiast wzbogacić strój, mogą okazać się niespójne lub niedopasowane względem danej okazji.

Szybkie wiązanie – zaletą drewnianych muszek!

Unikatowe drewniane dodatki uzupełniają garderobę każdego stylowego mężczyzny. Ich atutem jest również możliwość samodzielnego „wiązania” oraz uniwersalność w dopasowaniu odpowiedniego rozmiaru. Zakładanie drewnianej muchy odbywa się w zaledwie dwóch krokach. Dzięki prostej klamrze w szybki i łatwy sposób zapniemy ją na szyi, od razu umieszczając pasek pod kołnierzykiem. Następnie dzięki regulacji, ściągamy ją odpowiednio, by była umieszczona w odpowiednim miejscu, zachowując pełen komfort.

Sprawdź!
Najmodniejsze buty damskie na ślub, wesele i poprawiny - co będziemy nosić w tym roku?

Treść promocyjna

Zobacz także:
Archiwum: styczeń 2024
Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article

Komplet bielizny – jak wybrać idealny zestaw dla niezapomnianego wyglądu w dniu ślubu?

Next Article

Z diamentem czy z kolorowym kamieniem – jaki pierścionek zaręczynowy wybrać?

Related Posts