Archiwum grudzień 2021

Artykułów: 23
rodzaje ślubów

Rodzaje ślubów – wyznaniowy, cywilny, a może humanistyczny? Jaki będzie najlepszy właśnie dla Was?

W Polsce można zawierać różne rodzaje ślubów. Przed urzędnikiem państwowym odbywają się uroczystości cywilne. Narzeczeni mogą także zdecydować się na ślub wyznaniowy. Coraz większą popularnością cieszą się także śluby humanistyczne. Podpowiadamy, czym różnią się te rodzaje zaślubin.
wesele w ogrodzie

Jak zorganizować wesele w ogrodzie? Wszystko co musisz wiedzieć o przyjęciu plenerowym

Wesele plenerowe to jedno z największym marzeń Panien Młodych. Bliskość natury, piękno kwiatów i sielskość otoczenia sprawia, że to przyjęcie będzie niezapomniane. Aby jednak ten wyjątkowy dzień przebiegł bez zakłóceń warto wiedzieć, jakie wyzwania czekają na Państwa Młodych podczas organizacji ślubu w ogrodzie. Na szczęście z naszym przewodnikiem uda Wam się wyprawić prawdziwe wesele marzeń!
wesele w plenerze

Magiczne wesele w plenerze – marzenie, które możesz zrealizować!

Niech pierwsza rzuci kamieniem ta Panna Młoda, która nigdy nie marzyła o ślubie w plenerze! Przypieczętowanie miłości w otoczeniu zieleni, na brzegu morza czy jeziora o zachodzie słońca to prawdziwa bajka, którą znamy doskonale z wielu romantycznych filmów. I choć w Polsce wesele w plenerze nie zawsze jest możliwe do zorganizowania, nie jest niemożliwe, choć inaczej będą wyglądać przygotowania do ślubu cywilnego i do kościelnego. Jakie przeszkody mogą stanąć na drodze podczas plenerowych zaślubin i na co warto być gotowym? Wreszcie, jakie są formalności?
wesele w stodole

Rustykalne wesele w stodole – sielski klimat pełen miłości!

Pogoń za idealnym miejscem na wesele, to jeden z najtrudniejszych, ale jednocześnie najważniejszych etapów ślubnych przygotowań Pary Młodej. Zdarza się, że czasem ciężko jest pogodzić ze sobą wyobrażenia, budowane internetowymi inspiracjami z rzeczywistym wyglądem domów weselnych - szczególnie, jeśli marzeniem jest wiejskie wesele w stylu rustykalnym lub boho. Na szczęście coraz więcej właścicieli sal oferuje różne możliwości, a jedną z najchętniej wybieranych przez nowożeńców jest stodoła - zarówno ta klasyczna, jak i nowoczesna. Jak zatem zorganizować wesele w stodole, a raczej, co zrobić, by faktycznie ta wyjątkowa impreza była niezapomniana i klimatyczna?
miejsce na wesele

Idealne miejsce na wesele – na co zwrócić uwagę podczas wyboru i przede wszystkim… gdzie szukać?

Wesele jak z bajki to marzenie wielu młodych par! Każdy, kto przygotowuje się do ślubu marzy o tym, aby ten dzień był po prostu idealny. Różne gusta sprawiają, że poszukujemy miejsc na wesele odpowiadających naszym indywidualnym wyobrażeniom - nie ma zatem nic dziwnego w tym, że domy weselne i hotele mają szerokie oferty dostosowane do różnych potrzeb - i dla tych co marzą o klimacie rustykalnym i tych, którzy chcą zorganizować przyjęcie weselne w bardziej eleganckim stylu. Miejsce na ślub - jak znaleźć to najpiękniejsze i najlepsze? I czy to w ogóle możliwe?