Piosenka na zaręczyny – jaki utwór wybrać, planując romantyczne oświadczyny? Kiedy wręczyć pierścionek zaręczynowy?

Oświadczyny to ważny moment dla każdej pary. Partnerzy planują je z ogromną starannością. Piosenka na zaręczyny jest o tyle ważna, że już zawsze będzie kojarzyła się z tym dniem. Sprawdź, jaką wybrać tak, abyście jej tekst zapamiętali na zawsze.
Alicja Kamińska
piosenka na zaręczyny

W poniższym artykule podpowiemy, jakie utwory idealnie pasują w dniu, w którym oświadczysz się swojej przyszłej żonie. Podpowiemy też, w którym momencie je włączyć oraz jak praktycznie wykorzystać tekst piosenki na zaręczyny. Możliwości jest wiele i z pewnością wykorzystasz któryś z naszych pomysłów.

Piosenka na zaręczyny – jaki utwór wybrać?

Hitów o miłości powstało wiele i każdy z wykonawców ma w swoim repertuarze przynajmniej jeden taki przebój. Można też znaleźć artystów, dla których miłość jest tematem przewodnim. Jednym z nich jest amerykański wykonawca Barry White, który od lat tworzy nastrojową muzykę. Oczywiście zanim wybierzesz piosenkę na zaręczyny, powinieneś wziąć pod uwagę gust swojej ukochanej. Idealnym rozwiązaniem będzie wykorzystanie dzieła jednego z polskich artystów. Z łatwością uda wam się je zaśpiewać, kiedy tylko przyjdzie ochota na wspomnienia.

Piosenki na zaręczyny – nasze propozycje

  • Joe Dassin – Et si tu n’existais pas;
  • Cleo – Kocham;
  • Wersow – Ktoś taki jak ty.

W którym momencie oświadczyn powinien rozbrzmieć tekst piosenki?

To, kiedy włączysz muzykę, zależy od planu, który przygotowałeś, ale możliwości masz wiele. Świetnym pomysłem jest zaproszenie dziewczyny na karaoke. O ile pozwalają ci na to umiejętności wokalne, zrób ukochanej niespodziankę i zaśpiewaj jej romantyczny przebój. Zaplanowałeś, że oświadczysz się swojej wybrance w restauracji i chcesz, aby to wydarzenie na długo pozostało w pamięci? Zwróć uwagę na każdy szczegół. Przemyśl, kiedy dokładnie ma paść „Czy zostaniesz moją żoną?”, a także poinstruuj obsługę, w którym momencie włączyć jej ulubiony hit.

Sprawdź!
Udane oświadczyny – jak wybrać pierścionek zaręczynowy, wyjątkowe miejsce i jak się oświadczyć? Pomysły na zaręczyny

Zanim wręczysz pierścionek zaręczynowy, dokładnie to zaplanuj

Piosenka na zaręczyny to tylko jeden z elementów, na które powinieneś zwrócić uwagę. Skoro czytasz ten artykuł, to jesteś przekonany, że twoja dziewczyna jest tą jedyną, i zależy ci, aby przyjęła oświadczyny. W takim wypadku, jeśli nie do końca wszystko pójdzie idealnie, nie będzie to miało większego wpływu na jej decyzję. Jednak warto, aby ten dzień stał się dla niej wyjątkowym i niezapomnianym wydarzeniem. Jeśli w realizacji planu biorą udział inne osoby, dopilnuj, żeby każdy dokładnie wiedział, co i kiedy ma robić.

Podsumowanie – sprawdź, o czym musisz pamiętać

Po pierwsze potwierdź wcześniej rozmiar pierścionka i dobierz piosenkę na zaręczyny, którą lubi również wybranka twojego serca. Nie stresuj się, nikomu to nie służy, a zrelaksowany masz większe szanse na usłyszenie upragnionego „tak”. Uzgodnij z innymi osobami moment, w którym momencie włączysz miłosny przebój. Na koniec wystarczy już tylko cieszyć się szczęśliwą chwilą.

Zobacz także:
Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni artykuł
pomysły na prezent od świadków

Jaki upominek weselny może podarować parze młodej świadek lub świadkowa? Sprawdź ciekawe pomysły na prezent od świadków!

Następny artykuł
oświadczyny co powiedzieć

Oświadczyny – co powiedzieć? Sposoby na przygotowanie się i najlepsze pomysły na zaręczyny

Zobacz też