Zaręczyny w Zakopanem, czyli jak zorganizować romantyczne zaręczyny w Tatrach

Zaręczyny w Zakopanem to pomysł idealny dla miłośników gór. Nie ma nic bardziej romantycznego niż oświadczyny w stolicy polskich gór. Jak zorganizować romantyczne oświadczyny w górach? Sprawdź!
Alicja Kamińska
zaręczyny w zakopanem

Jeśli mężczyzna i jego wybranka dzielą wspólną pasję, jaką są góry, zaręczyny w Zakopanem będą idealnym pomysłem na połączenie swojej pasji z okazaniem miłości. By się to udało, warto wcześniej wszystko zaplanować. Organizacja zaręczyn jeszcze przed wyjazdem na wakacje jest możliwa i naprawdę warto wszystko przemyśleć! Przeczytaj i dowiedz się, jak to zrobić!

Zaręczyny w Zakopanem, czyli gdzie?

Zaręczyny w Zakopanem będą chwilą, której nie da się zapomnieć. Jednak chcąc się oświadczyć w stolicy Tatr, warto zastanowić się, gdzie dokładniej to zrobić. Gdzie można zorganizować oświadczyny?

  • w hotelu lub spa;
  • na wieczorze góralskim w restauracji;
  • na szczycie.

Zakopane jest miastem, które oferuje wiele atrakcji turystom. Jednak jest też jedną z bardziej popularnych baz wypadowych w góry. Jeśli para jeszcze nie ma swojego wyjątkowego miejsca w Tatrach, do którego zawsze wraca, można zorganizować niezapomniane zaręczyny w każdym dowolnym miejscu. Jak zaplanować je na odległość?

Czy potrzebna jest pomoc w organizowaniu zaręczyn w Zakopanem?

Od niedawna na rynku ślubnym pojawił się nowy zawód. Organizatorzy zaręczyn zadbają o to, by moment ten do końca pozostał niespodzianką dla wybranki. Są odpowiedzialni nie tylko za pomysł, ale również za jego wykonanie. Mogą zamówić bukiet, kolację zaręczynową i znaleźć idealne miejsce, aby się oświadczyć. Jednak mając chwilę czasu i telefon lub e-maila, bez problemu można załatwić wszystko samodzielnie. Jeśli planujesz zaręczyny w Zakopanem, wystarczy zarezerwować stolik w restauracji na romantyczną kolację, zamówić pokój w hotelu i zaplanować wędrówkę w góry.

Sprawdź!
Oświadczyny – co powiedzieć? Sposoby na przygotowanie się i najlepsze pomysły na zaręczyny

Czy warto upierać się na jedno miejsce?

Tatromaniacy z chęcią planują zaręczyny na szczytach. Narzeczeni robią tam sesje przedślubne, a małżonkowie potrafią wchodzić na szczyty w sukniach i garniturach, by mieć pamiątkowe zdjęcia. Kasprowy czy Giewont wydają się idealnym miejscem na podarowanie pierścionka wybrance serca. Jednak czy warto upierać się, by podarować go właśnie w górach?

Oczywiście, jeśli mężczyzna zna możliwości swojej wybranki i wie, że bez problemu wejdzie ona na Rysy, gdzie będzie chciał się oświadczyć. Jednak należy pamiętać, że pogoda w górach jest kapryśna, można nie zdążyć na zachód słońca na szczycie lub najzwyczajniej w świecie szlak, którym para zamierza iść, będzie tymczasowo zamknięty. W takim wypadku nie warto upierać się przy swoim i można podarować pierścionek w schronisku, na szlaku, lub po prostu w trakcie kolacji.

Wiesz już, kiedy zaręczyny w Zakopanem są dobrym pomysłem. Każdy planujący zaręczyny w górach może samodzielnie obmyślić miejsce i czas na to wydarzenie. Jedyne co będzie trzeba zrobić, to dopilnować, aby wybranka serca pojawiła się w wybranym miejscu i czasie.

Zobacz także:
Sprawdź!
Pierścionek zaręczynowy – na którym palcu go nosić? Poznaj tradycje związane z zaręczynową biżuterią
Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni artykuł
drużba weselny

Kim jest drużba weselny? Jakie ma obowiązki na weselu? Czy drużba i świadek to jedna osoba?

Następny artykuł
oprawa muzyczna ślubu

Oprawa muzyczna ślubu – jak stworzyć niepowtarzalną atmosferę w czasie ceremonii ślubnej?

Zobacz też