Przygotowania do ślubu? Nie zapomnij o pięknym uśmiechu!

Alicja Kamińska

Chcesz, aby twój ślub był wyjątkowym wydarzeniem? Chcesz po latach dumą przeglądać wykonane tego dnia zdjęcia?? Przygotuj się do niego możliwie jak najlepiej i nie zapominaj o pięknym uśmiechu. 

Wiele kobiet w trakcie przygotowań do ślubu koncentruje się na kreacji, fryzurze i makijażu. Niestety, ostateczny efekt może zepsuć stan zębów oraz ich przebarwienia –  dość mocno kontrastujące z idealną bielą sukienki. Co możesz zrobić, aby w tym dniu zachwycać nie tylko strojem, ale i uśmiechem? Zadbać w porę o zęby!

Jak pomoże ci dentysta?

Ortodoncja kojarzy ci się tylko z aparatem nakładanym na zęby i leczeniem trwającym nawet 2 lata? To spore uproszczenie. Specjaliści zajmujący się ortodoncją mogą ci pomagać na wiele innych sposobów, co ma ogromne znaczenie w chwili, gdy chcesz się możliwie jak najszybciej przygotować do ślubu. Jakie zabiegi może ci polecić praktycznie każdy ortodonta w Krakowie

Korekta kształtu zębów za pomocą licówek

Nie masz problemów ze zgryzem, jednak kształt zębów negatywnie wpływa na twój wygląd? Wykorzystaj te możliwości, jakie dają ci licówki porcelanowe. Dzięki nim twoje zęby będą zachwycały idealnym kształtem oraz naturalnością. Jak to możliwe?

Popularne licówki porcelan

Zobacz także:
Sprawdź!
Najpiękniejsze buty ślubne dla panny młodej
Archiwum: maj 2022
Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article
rowerem do ślubu

Rowerem do ślubu – nowy trend dla weselnych par oraz ich gości czy pomysł zbyt szalony?

Next Article
spowiedź przedślubna

Spowiedź przedślubna. Jak się spowiadać przed ślubem? Sakrament i rachunek sumienia

Related Posts