Prezent na 15 rocznicę ślubu. Co wręczyć z okazji kryształowych godów?

Prezent na 15 rocznicę ślubu może mieć różną formę. Jubilaci ucieszą się z eleganckich podarunków, ale też z voucherów i bonów zakupowych czy innych niespodzianek. Szukasz pomysłu na podarunek dla małżonków z okazji kryształowego jubileuszu? W artykule znajdziesz podpowiedzi.
Rafał Laskowski
prezent na 15 rocznicę ślubu

Para obchodząca kryształowe gody to zazwyczaj ludzie w przedziale wiekowym od 40 do 50 lat. Ciągle młodzi, zdrowi i ciekawi świata, choć niekiedy zaabsorbowania codziennymi obowiązkami. Problemy z dorastającymi dziećmi oraz intensywna praca zawodowa nie sprzyjają pielęgnowaniu małżeńskiej więzi. Okrągłe rocznice ślubu są świetną okazją do tego, aby jubilaci uświadomili sobie, że warto zadbać o małżeńską bliskość. Pomóc im w tym może rocznicowa impreza, życzenia i upominki od gości. A co wręczyć małżonkom jako prezent na 15 rocznicę ślubu? Spieszymy z podpowiedziami.

Czym jest dla małżonków kryształowa rocznica zaślubin?

Wydaje ci się, że tak niedawno bawiłeś się na ich weselu, a tu już minęło im 15 lat pożycia małżeńskiego. Czy to dużo? Zależy jak na to patrzeć. Za nimi trudne lata dorabiania się i wychowywania dzieci. Być może także jakieś większe lub mniejsze kryzysy małżeńskie. Kryształowa rocznica to dobra okazja do podsumowania relacji, do szczerej rozmowy między nimi, a być może też wypracowania różnych kompromisów na przyszłość. Nie jest łatwo zbudować trwały związek i wytrwać w nim na dobre i na złe do końca życia. Dlatego warto świętować rocznice ślubu w gronie najbliższych oraz uczcić je we dwoje w ulubiony sposób.

Sprawdź!
Prezenty na rocznicę ślubu – wybierz oryginalny prezent dla ukochanej osoby!

Kryształowe gody. Co podarować współmałżonkowi?

Rocznica kryształowa ślubu to wasze wielkie święto. Podaruj z tej okazji swojej drugiej połówce choćby symboliczny prezent. W ten sposób podziękujesz jej za lata wspólnego życia i okażesz swoją miłość i szacunek. Upominkiem dla żony z okazji piętnastej rocznicy ślubu może być pamiątkowa biżuteria, na przykład naszyjnik z grawerem albo złoty pierścionek. Świetnym podarunkiem dla męża będą akcesoria związane z jego pasją. Warto też wybrać się razem na uroczystą kolację albo krótką bądź dłuższą wycieczkę. Dzięki temu odpoczniecie, zapomnicie o codzienności i wzmocnicie łączące was więzi.

Jaki prezent na 15 rocznicę ślubu? Pomysły na eleganckie upominki

Masz zaproszenie na imprezę na okrągły jubileusz i szukasz pomysłu na elegancki prezent na rocznicę ślubu? Oto pomysły na podarunki, które możesz wręczyć w tym wyjątkowym dniu:

  • karafka z wygrawerowaną dedykacją;
  • kosz prezentowy ze słodyczami i butelką whisky;
  • zestaw eleganckich szklanek na drinki;
  • wazon z kryształu i bukiet kwiatów;
  • komplet ekskluzywnej pościeli i narzuta na łóżko do sypialni.

Szalone i wyjątkowe prezenty z okazji 15 rocznicy ślubu

Chcesz przypomnieć małżonkom ich zapomniane pasje i marzenia? Uświadomić im, że razem mogą przeżyć jeszcze wiele ekscytujących przygód? Podaruj im oryginalny, nietuzinkowy prezent, który ich zaskoczy i uraduje. Sprawdź propozycje wyjątkowych prezentów na 15 rocznicę ślubu:

  • voucher na lot balonem albo szybowcem;
  • voucher na skok na bungee lub ze spadochronem;
  • wycieczka turystyczna w miejsce, gdzie się poznali lub spędzili miodowy miesiąc;
  • voucher na weekend dla pary w ośrodku wczasowym ze strefą Spa & Wellness.
Sprawdź!
Cukrowa rocznica. Symbolika i świętowanie szóstej rocznicy ślubu

Jak widzisz, pomysłów na prezenty z okazji rocznicy ślubu jest wiele. Zastanawiasz się, jak trafić w gust jubilatów i wybrać dla nich wymarzony prezent? Jeśli znasz ich potrzeby, marzenia i zainteresowania, to z pewnością znajdziesz wyjście z tej sytuacji. Goście, którzy mają wątpliwości co do wyboru upominku, wręczają kwiaty, dobry alkohol, komplety ładnych ręczników albo porcelanowe filiżanki. A i tak najważniejsza jest obecność i wspólne celebrowanie jubileuszu.

Zobacz także:
Archiwum: grudzień 2022
Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article
jaki prezent na 25 rocznicę ślubu dla znajomych

Jaki prezent na 25 rocznicę ślubu dla znajomych i przyjaciół?

Next Article
prezent na 60 rocznicę ślubu

Prezent na 60 rocznicę ślubu dla rodziców i dziadków

Related Posts