Jaki upominek weselny może podarować parze młodej świadek lub świadkowa? Sprawdź ciekawe pomysły na prezent od świadków!

Upominek na wesele od pierwszej druhny i drużby to podziękowanie dla państwa młodych za powierzenie tak istotnych funkcji. Możesz wykorzystać tu praktyczny bon, biżuterię, a także spersonalizowane drobiazgi. Sprawdź nasze propozycje i pomysły na prezent od świadków!
Alicja Kamińska
pomysły na prezent od świadków

Nowożeńcom można wręczyć zarówno symboliczne pamiątki, jak i praktyczne przedmioty codziennego użytku. Pomysły na prezent od świadków nieraz są bardzo różnorodne – warto zadbać o to, aby były one rzetelnie przemyślane. Wyjątkowy upominek bez wątpienia może wywołać uśmiech na twarzach obdarowanych. Dlatego właśnie dobrze jest poświęcić czas na poszukiwania, a także zastanowić się dokładnie nad upodobaniami pary młodej. Nie ulega wątpliwości, że ślub i wesele należy odpowiednio uczcić. Staranny wybór prezentu jest więc tutaj naprawdę istotną kwestią. Zobacz, co możesz dać przyszłym małżonkom!

Praktyczny prezent w postaci vouchera dla pary młodej

Ciekawym rozwiązaniem z pewnością okazać się może bon prezentowy. W zależności od rodzaju takiego kuponu para młoda będzie mogła samodzielnie zdecydować, na co przeznaczyć środki lub też zrealizować odgórnie określony cel karty podarunkowej. Bony to niejednokrotnie świetne pomysły na prezent od świadków. Mogą one przypaść do gustu wielu osobom.

Biżuteria jako elegancki prezent ślubny od świadka i świadkowej

Wspaniałym pomysłem mogą być bez wątpienia ozdoby takie jak chociażby:

  • naszyjniki;
  • kolczyki;
  • wisiorki;
  • pierścionki.

Ważne jest, aby uwzględnić tutaj zarówno panią, jak i pana młodego. Ciekawe posunięcie stanowi niejednokrotnie personalizacja upominku. W tym celu można udać się do grawera, który naniesie na metal inicjały nowożeńców, datę ich ślubu lub inną, wybraną przez ciebie treść. Tym sposobem uzyskuje się oryginalny prezent o wartości sentymentalnej, który może zostać naprawdę bardzo doceniony przez młodą parę.

Sprawdź!
Fryzura dla druhny – modne fryzury na wesele dla świadkowej. Weselne upięcia dla włosów krótkich, średnich i długich

Skrzynka z drobiazgami jako intrygująca propozycja na prezent dla młodej pary

Możesz wybrać również gustowne pudełeczko lub skrzynkę, w której umieścisz pamiątkowe drobiazgi. Mogą to być na przykład:

  • personalizowane podarki;
  • estetycznie oprawione zdjęcia;
  • fotografie zebrane w albumach;
  • słodycze;
  • elementy o charakterze ozdobnym.

Masz tutaj do dyspozycji mnóstwo możliwości – wszystko zależy od tego, jaką kompozycję stworzysz. Jeśli stawiasz na różnorodność oraz symbolikę, zastanów się dobrze nad tym, co chcesz umieścić w całościowym zestawie prezentowym!

Pomysły na prezent od świadków – czekoladki jako podarunki weselne

W procesie przygotowań do ślubu na głowie osób zaangażowanych w organizację wydarzenia jest mnóstwo obowiązków, dlatego też może zabraknąć czasu na realizację opracowanej koncepcji dotyczącej podarku. Wówczas jako świetne pomysły na prezent od świadków mogą posłużyć bombonierki. Jest to klasyczne rozwiązanie, które cieszy się popularnością, ponieważ wielbicieli słodyczy nie brakuje. Ostatecznie liczy się przecież gest. Wyroby z czekolady mogą zostać również wykorzystane jako słodki dodatek do głównego podarunku.

Pomysły na prezent od świadków zależą w dużej mierze od twojej wyobraźni. Zastanów się więc dokładnie nad tym, co mogłoby sprawić przyjemność przyszłym małżonkom. Jako świadek czy też świadkowa masz przed sobą szereg odpowiedzialnych zadań, dlatego też musisz wykazać się tutaj dbałością o szczegóły. Przez prezent możesz pokazać państwu młodym, że są dla ciebie osobami bliskimi i zależy ci na tym, aby należycie cieszyli się z jednego z najważniejszych dni w swoim życiu.

Sprawdź!
Obowiązki drużby, czyli zadania, o których wypełnienie może poprosić cię pan młody
Zobacz także:
Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni artykuł
garnitur dla pana młodego

Jak wybrać garnitur dla pana młodego? Przydatne i proste wskazówki dotyczące garnituru ślubnego

Następny artykuł
piosenka na zaręczyny

Piosenka na zaręczyny – jaki utwór wybrać, planując romantyczne oświadczyny? Kiedy wręczyć pierścionek zaręczynowy?

Zobacz też