Sesja ślubna w lesie – wyjątkowa pamiątka dla pary młodej. Jak się do niej przygotować? Sprawdź w artykule!

Fotografie i filmy ze ślubu należą do najcenniejszych pamiątek rodzinnych. Młodzi coraz bardziej cenią przyrodę, w związku z czym często decydują się na sesję ślubną w lesie. W artykule podpowiemy, jak się do niej przygotować.
Alicja Kamińska
sesja ślubna w lesie

Jeśli uwielbiasz kontakt z naturą i niedługo planujesz zawrzeć związek małżeński, z pewnością zainteresuje cię sesja ślubna w lesie. Takie sesje pozwalają stworzyć wyjątkowe zdjęcia pozbawione sztucznych rekwizytów. Sprawdź, co musisz o nich wiedzieć!

Sesja ślubna w lesie – dlaczego warto się na nią zdecydować?

Przyroda jest piękna w swojej prostocie i tworzy wyjątkową scenerię do sesji ślubnych. W dodatku terytorium Polski w aż 30% pokrywają cudowne, zielone lasy w związku z czym nie trzeba pokonywać długich dystansów, by wykonać fotografie.

Decydując się na sesję ślubną w lesie w swojej okolicy, sprawisz, że zdjęcia będą niepowtarzalne i wyjątkowe. Popularne atrakcje turystyczne są przepiękne, ale co roku oblegane przez tysiące par, robiących niemalże identyczne fotografie. Kolejną dużą zaletą wykorzystania lasu jako scenerii będzie mniej osób przeszkadzających państwu młodym i fotografowi, co ma ogromne znaczenie szczególnie dla osób krępujących się na widok aparatu.

Jak przygotować się do sesji ślubnej w lesie?

Coraz więcej fotografów rezygnuje z wykonywania pozowanych zdjęć w studiu na rzecz tych reportażowych i autentycznych, w związku z czym jako modele nie potrzebujecie specjalnych przygotowań. Wystarczy, że pójdziecie razem na spacer, a dobry specjalista wszystkim się zajmie.

  1. Szczególnie w miesiącach letnich warto zabrać ze sobą środek odstraszający komary, by uniknąć nieprzyjemnych dolegliwości po ukąszeniach. Pamiętaj jednak, że większość tego typu preparatów ma w składzie środki, które mogą doprowadzić do zniszczenia niektórych tkanin! Przed użyciem przeczytaj ulotkę lub użyj ich jedynie na powierzchni ciała. 
  2. Zabierz ze sobą niewielki kocyk, który pozwoli ci komfortowo usiąść na konarze drzewa i nie zabrudzić sukni. 
  3. Nie zapomnij o butach na zmianę! Część pań decyduje się na pozowanie w białych trampkach, inne zmieniają obuwie do zdjęć. Wybór należy do ciebie.
Sprawdź!
Najpiękniejsze czytania na ślub

Sesja ślubna w lesie pozwala uwiecznić uczucia pary młodej w autentyczny sposób i stworzyć pamiątkę na lata. W dodatku tereny zielone bez problemu znajdziesz w każdym zakątku Polski, a fotografie wykonane w lokalnych miejscach będą niepowtarzalne. 

Zobacz także:
Archiwum: maj 2022
Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article
jakie wino na wesele

Jakie wino na wesele wybrać i ile go kupić? Białe czy czerwone? Słodkie czy wytrawne? Przeczytaj nasz przewodnik!

Next Article
stół wiejski na wesele

Stół wiejski na wesele – atrakcja, która zachwyci każdego fana wyrobów mięsnych i wędlin. Co musisz o nim wiedzieć?

Related Posts